Loading...
KONTKTINFORMĀCIJA 2022-10-06T11:44:45+02:00
Latvijas filiāle
Kaspars Gederts

Tirdzniecības direktors
kaspars@rulonas.com
+37128377347

Renārs Prančs

Pārdošana
renars.prancs@rulonas.com
+37128664664

Toms Paipals

Pārdošana
toms.paipals@rulonas.com
+37129940367

Lietuvas filiāle
Rokas Užringis

Uzņēmuma vadītājs
rokas.uzringis@rulonas.com
+37037213371

Justinas Danasas

Pārdošanas menedžeris
justinas.danasas@rulonas.com
+37061592334

Andrius Kleinas

Nerūsējošā tērauda nodaļas vadītājs
andrius.kleinas@rulonas.com
+37062074531

Paulius Baniūnas

Garo produktu grupas vadītājs
paulius.baniunas@rulonas.com
+37062473931

Julija Pozniakovė

Loģistika
julija.pozniakove@rulonas.com
+37061148588

Arnas Breivė

Noliktavas pārzinis
arnas.breive@rulonas.com
+37069827943

Igaunijas filiāle
Andrei Kurašin

Pārdošana
andrei.kurasin@rulonas.com
+37253002020

Arvo Kohver

Pārdošana
arvo.kohver@rulonas.com
+3725170575

Rainer Orav

Pārdošana
rainer.orav@rulonas.com
+37251916262

SĀKSIM!

Mūsu uzdevums ir palīdzēt atbildēt uz taviem jautājumiem. Mūsu eksperti ir pieejami, lai palīdzētu sniegt informāciju par visiem tevi interesējošās tēmas aspektiem. Mēs ļoti lepojamies par to, kā izmantojam savas zināšanas, un gaidīsim no tevis ziņu!