Loading...
Kontaktai 2023-01-05T13:26:22+02:00
Lietuvos padalinys
Rokas Užringis

Direktorius
rokas.uzringis@rulonas.com
+37037213371

Justinas Danasas

Pardavimų vadovas
justinas.danasas@rulonas.com
+37061592334

Andrius Kleinas

Nerūdijančio plieno grupės vadovas
andrius.kleinas@rulonas.com
+37062074531

Paulius Baniūnas

Ilgų produktų grupės vadovas
paulius.baniunas@rulonas.com
+37062473931

Karolis Briedis

Logistikos vadovas
karolis.briedis@rulonas.com
+370 649 66268

Arnas Breivė

Sandėlio vadovas
arnas.breive@rulonas.com
+37069827943

Estijos padalinys
Andrei Kurašin

Pardavimai
andrei.kurasin@rulonas.com
+37253002020

Rainer Orav

Pardavimai
rainer.orav@rulonas.com
+37251916262

Latvijos padalinys
Kaspars Gederts

Pardavimų vadovas
kaspars@rulonas.com
+37128377347

Renārs Prančs

Pardavimai
renars.prancs@rulonas.com
+37128664664

Toms Paipals

Pardavimai
toms.paipals@rulonas.com
+37129940367

PRADĖKIME DIRBTI

Mūsų ekspertai pasiruošę atsakyti į visus jums iškilusius klausimus. Lauksime jūsų klausimų.